Welkom bij PJO Antwerpen – Provinciaal Jeugdopleiding Antwerpen

Welkom bij PJO Antwerpen.

Hieronder ziet u onze organisatie met de nodige contactgegevens.

Indien u vragen/opmerkingen/problemen heeft. Hopen wij u zo snel mogelijk verder te helpen.

HOOFDTRAINER- PJO COORDINATOR :

Jef Lauwers

0479 29 33 78

jeflauwers@skynet.be

TRAINER-SCOUTS

JU 15

KRIS BERNAERTS 0479 24 35 75                                                                   
TONNY DEWIT 0476 85 91 87

STANNY MESKENS  0495 80 22 96

JU 14

CLAUDE PLUYM 0474 74 75 74
JEF GABRIELS 0476 83 92 68
GUY LEMMENS 0486 20 44 52                                                                                                                                                  STANNY MESKENS 0495 80 22 96

JU 13

GUY VERCAUTEREN 0479 48 33 59
GUY LEMMENS 0486 20 44 52
TONNY DEWIT 0476 85 91 87
GREET HERMANS 0496 39 66 04

JU12

YVES DEWIT 0474 72 85 30
GREET HERMANS 0496 39 66 04
YANNICK ZOLDERMANS O478 56 66 12
FRANCOIS PAUWELS. 0495 30 79 45

WU 11/12/13/14/15
YANNICK ZOLDERMANS 0478 56 66 12
GREET HERMANS 0496 39 66 04
STANNY MESKENS 0495 80 22 96

AFGEVAARDIGDEN
U 15 BOB PEETERS
U 14 EDDY WILLEMS
U 13 CHRIS ZOLDERMANS
U 12 WIM KNEGTEL
WU12/13/14/15
WIM KNEGTEL

MEDEWERKERS
a)TECHNISCH:
MARCEL VAN HEES
LISA KOREVAAR (Kiné)

b)ORGANISATIE :

STANNY MESKENS (Log.verantw)
ROGER VERMEYLEN (EHBO – Materiaal)
WALTER VAN DE WIELE ( Terreinen )

Historiek

Hier komt de uitleg over de historiek

Teamselecties

EINDSELECTIE’S 2019-202

WU 11/10

HENDDRICKX ZHARA – KSK OOSTHOVEN
OCQUET LEONIE – SP VREMDE
OSIER PATRICE – KSK HEIST
ROUSSEAU MONA – SC CITY PIRATES ANTWERPEN
VAN LOOVEREN FLOOIKE – LOENHOUT SP
VERSTREPEN LILI – LYRA LIERSE BERLAAR
WERNER EMMA – KFC ANTONIA

WU 12

HERMANS FLO – KSK HEIST
HUYBRECHTS NINA – VDP SPORT
LEONARD FLORETTE – VDP SPORT
PAUWELS CHARLOTTE – K WIEKEVORST SC
SCHEPENS YNTHE – HOOGSTRATEN VV
SYEENMANS NOOR – FC ARENDONK SP
VANNESTE FRE – KFC NIJLEN
VERVOORT LOUISE – K KONTICH FC
WOUTERS NEL – KSK WEELDE

WU 13

BABYANGA MUKAZA BILLY – K BERCHEM SP
BAL ELISE – KSK KALMTHOUT
BOERMANS FELIEN – VC MOLDAVO
CARIS REYNDERS ELISE – SC OLVE
CEULEMANS MAUD – KFC LINT
ESAMI LEMA – KFC TURNHOUT
SCHOETERS EMMA – KFC ANTONIA
VAN DEN BULCK LORE – LYRA LIERSE BERLAAR
VAN DIJCK SAARTJE – KSK HEIST
VAN EYNDHOVEN ANNELEEN – KSK OOSTHOVEN
VERHELST MERHAWIT – K BERCHEM SP
VERSTRAELEN ASTRID – KFC TURNHOUT
VOETEN ELINE – K MERKSPLAS SK

WU 14

BOSMANS PIA – KRC GENK
CREEMERS LOUISE – CANTINCRODE
DE LAET LOTTE – K KONTICH FC
EYCKMANS FLOOR – KSK HEIST
GRAUS NEL – K KONTICH FC
HAESEN LYNN – VC MOLDAVO
KENIS MONA – K SAV ST DYMPNA
MARCOS DE LA CRUZ SEBRECHTS ATHINA – K KONTICH FC
MEULENIJZER AMBER – KFC NIJLEN
PIRENNE FLOOR – VDP SPORT
ROSCAM KAAT – K KONTICH FC
VAN BESAUW AXELLE – NOORSE
VAN LAEKEN AAGJE – KFC DUFFEL
VAN ROMPUY SAM – KVC HOUTVENNE
VERHAEGEN XANTHE- BOORSE
VINCK VICKY – IK DIEN

WU 15

BRUYNDONCKX TIFFANY – VC MOLDAVO
DE KONINCK JULIE – KSK WAVRIA
DE MAEYER ARIANNE – KSK DONK
DE WAELE FIEN – KSK HEIST
LEYSEN AUKE – K SAV ST DYMPNA
MICHIELS CHIARA – K KONTICH FC
TORFS PAULIEN – KFC NIJLEN
VAN AELST AMBER – NOORSE
VAN HECKE ALANA – VC WUUSTWEZEL
VAN RHEE DORIANNE -BSK RETIE
VERMEIRE BO – GROENENHOEK

JU 12 PROVINCIAAL

ANIM DANIEL-KSK EKEREN DONK
BAGCI EMIRAN-K TERNESSE VV
BERVOETS BRUCE-KVV OG VORSELAAR
BOUTKABOUT SAIF-KRC MECHELEN
BROECKHOVEN RUNE-KSK WAVRIA
BULS MATHIAS-KVC HOUTVENNE
CHRISTIANEN SANDER-KSK S GRAVENWEZEL
DAUTRICOURT MATHIS-K TERNESSE VV
DE BACKER XANDER-KSK S GRAVENWEZEL
DE DUYTSCHAEVER JULES-KSK S GRAVENWEZEL
DE VISSER BRIAN-KRC MECHELEN
EREGRARY MOUAD-KSAV ST DIMPNA
LINSLER DENI-KSK S GRAVENWEZEL
MERTENS ROBBE-KVV OG VORSELAAR
MICHIELSEN ARNE-SCHELLE SP
SABOH NATHAN-KSK EKEREN DONK
THYS HENRY-KSAV ST DIMPNA
URAIBA RYAN-RVC HOBOKEN
VAN DEN BERGH FERRE-KVV OG VORSELAAR
VAN DEN BRANDE ARNO-KFC ST JOB
VAN DER VOORT JACK-KSK S GRAVENWEZEL
VAN DE WATER MATTEO-KSK EKEREN DONK
VAN DOOREN RUNE-KFC ZWARTE LEEUW
VAN EYNDT RAOUL-K TERNESSE VV
VAN GILS TOR-K MERKSPLAS SK
VAN LOO LENN-KVC HOUTVENNE
VAN OPSTAL FINN-K MERKSPLAS SK
VAN SPAENDONK ANTON-KVV VOSSELAAR
VERREYCT SENNE-RVC HOBOKEN
VERVECKEN PIETER-FC ARENDONK SP

JU 12 IP

AOURIAGHEL ILLYAS – KFC EPPEGEM
DE JONGHE JASPER – LYRA LIERSE BERLAAR
DELCRPIX CEDRIC – HOOGSTRATEN VV
DIALLO LUKA – LYRA LIERSE BERLAAR
EL KADOURI ILLIAS – KFC EPPEGEM
EL MANITTI ,NAOUFAL – SC CITY PIRATES ANTWERPEN
FARINHA DA SILVA SEBASTIAN – K BERCHEM SP
GAJIC RUBEN – K BERCHEM SP
GHEYLE TRISTAN – R CAPPELLEN FC
GOOSSENS JOOST – KFC DESSEL SP
HANJAF MBARKI – K BERCHEM SP
IVANOV PETAR – KFC TURNHOUT
JACOBS  ALEXANDER RAZWAN – HOOGSTRATEN VV
KAMBI MERULE – KFC DE KEMPEN TL
KATIETE WILLIAM – K BERCHEM SP
KEMPENAERS KYAN – KFC TURNHOUT
KNAEPKENS JARNE – KFC DE KEMPEN TL
MACKAY JACK – R CAPPELLEN FC
MAKDONALD ELAYO – KFC DESSEL SP
MATHYS FERRE – LYRA LIERSE BERLAAR
NAERT STAN – KFC DESSEL SP
PAUWELS BO – K BERCHEM SP
ROBRECHTS VINCE – KFC EPPEGEM
THIAM SAMBA – KFC DESSEL SP
TIMMERMANS KAMIEL – K NERCHEM SP
SERDOBEL LANDER – KFC DE KEMPEN TL
VAN STEEN SENNE – KSV BORNEM
VERVAECK LIONEL – KFC EPPEGEM
WIJNANTS BAS – KFC DE KEMPEN TL

JU 13 PROVINCIAAL

CHENANA ZYAD-RVC HOBOKEN
COOLS MICHAEL-KFC NIJLEN
CUYVERS MATS-KSAV ST DIMPNA
EL BAKKAL IMRAM-RVC HOBOKEN
FAES YANNICK-RVC HOBOKEN
GORIS BRENT-KVC HOUTVENNE
HAMMOUD SOUFIANE-RVC HOBOKEN
HERBOSCH JEFF-K TERNESSE VV
HERMAN JASPER-KFC KATELIJNE
JANSSENS LENN-KFC NIJLEN
JANSSENS WILCO-CANTINCRODE
KERSTENS NATHAN-KFC ZWARTE LEEUW
LOOMANS FERRE-KFC ZWARTE LEEUW
MUYSHOND STAN-KSAV ST DIMPNA
OVERMEIRE NOAH-KVC HOUTVENNE
PIRON MILO-SCHELLE SP
QUAGLIA ENNO-KFC ZWARTE LEEUW
RUELENS ISAAC-K TERNESSE VV
RUTTEN LOWIE-KVV OG VORSELAAR
SANOUSSI KHALID-K TERNESSE VV
SCHUERMANS THOR-KVC HOUTVENNE
VAN DONINCK MATS -KFC LILLE JOVL
VAN HEMEL ARNE-KFC NIJLEN
VAN KERCKHOVEN VINCE-KVC HOUTVENNE
VAN LOMMEL RAPHAEL-KSAV ST DIMPNA
VAN ROMPAY ALEC-KSK S GRAVENWEZEL
VAN TONGERLO MATS-KVC HOUTVENNE
VETS ASHTON-KSK EKEREN DONK
VERBOCHT JORDI-KSK S GRAVENWEZEL
VERHAGEN STEF-KFC NIJLEN
VRANKEN THOMAS-KSC MECHELEN
WIJNS LENN-KVV OG VORSELAAR

JU 13 IP

BEYE TALIBE – K BERCHEM SP
CLAES KOBE – KFC DESSEL SP
COOPER GEORGE – LYRA LIERSE BERLAAR
DE BORGER ROBBE – K RUPEL BOOM FC
DECKERS EMRE – ASV GEEL
DUBBELOY JARNE – KFC TURNHOUT
ELYEKO AARON – K BERXHEM SP
EYCKENS VIC – KFC DESSEL SP
GORIS MILAN – KSK HEIST
JACQUET BRENT – KFC TURNHOUT
JANSSENS JARI – LYRA LIERSE BERLAAR
KAFALIEV YVAN – LYRA LIERSE BERLAAR
KEMPS MATS – KFC DESSEL SP
LAMBERTS FERRE – K RUPEL BOOM FC
MUYLDERMANS YARI – KFC EPPEGEM
NYS AXL – LYRA LIERSE BERLAAR
OOMS BRAM – HOOGSTRATEN VV
POETS KAMIEL – KFC DESSEL SP
SABBE MATTZO – KSK HEIST
SIONGERS GIO – KFC EPPEGEM
SMEETS ROBIN – K BERCHEM SP
SWOLFS ROBBE – ASV GEEL
VAN ACKER RALPH – K RUPEL BOOM FC
VANDENBORRE JONAS-KFC DE KEMPEN TL
VAN DIJCK SENNE – KFC DESSEL SP
VAN HAREN CHIEL – ASV GEEL
VAN HAREN SEM – ASV GEEL
VERMANDER KOBE – KFC EPPEGEM
VERMOESEN KEANDRO – KSV BORNEM
VIGOUREUX STAN – KFC DE KEMPEN TL
WENS SIEBE – KFC TURNHOUT

JU 14 F

BOGAERTS ROWAN – HOOGSTRATEN VV
BRAET CODA – RVC HOBOKEN
BUTT MOHAMED – R CAPPELLEN FC
CEUSTERS BIXENTE – K BERCHEM SP
DE PRETER MON – KSK HEIST
D’HAEYER VIC – HOOGSTRATEN VV
EMUHU FELINS – KFC TURNHOUT
FORDEL AALAN – K RUPEL BOOM FC
JALIL SAFWAN – KFC EPPEGEM
KOKKE ZJEF – KFC DESSEL SP
LODEWIJCKX ROBBE – KSK HEIST
SMETS SENNE – KFC TURNHOUT
STOOPS WARRE – KFC TURNHOUT
VAN DEN PLAS BEN – LYRA LIERSE BERLAAR
VAN DONINCK LOTHAR – HOOGSTRATEN VV
VERVAET NATHAN -KSV BORNEM
VERVOORT KOBY – KFC DESSEL SP
WUYTS JORNE – HOOGSTRATEN VV

JU 14 N

DE SCHUTTER NATHAN – KFC TURNHOUT
DUBOIS TIEBE – KSV BORNEM
ZL JATTARI TARIK – LYRA LIERSE BERLAAR
ETTA TREY – SC CITY PIRATES ANTWERPEN
FRANKEN BEN – KFC TURNHOUT
GOMEZ JUELSON – LYRA LIERSE BERLAAR
GROENEWEG SEPPE – KFC NIJLEN
HELSEN XANDER – ASV GEEL
KERKAB ELIAS – KFC DESSEL SP
KOBBE PATMOS – LYRA LIERSE BERLAAR
MARTINEZ ALEXANDER – KFC EPPEGEM
MESTER KATALIN – KFC TURNHOUT
MICHIELS CLIFF – KFC TURNHOUT
SCHAEKEN ZJEF – KFC DESSEL SP
SLEECKX TIBO – KFC EPPEGEM
VAN HOOF ALEXANDER – KFC DE KEMPEN TL
VAN NISSELROIJ JASPER – K BERCHEM SP
VERCAUTEREN LARS – KSK HEIST
TEHEH DEHGAN MILAN – LYRA LIERSE BERLAAR

JU 15 F

BEN BRAHEM POLFLIET RAMI – K BERCHEM SP
BERISA HADIS – K BERCHEM SP
CHALLA JOSHUA – K BERCHEM SP
CONIX ADITH – K BERCHEM SP
DAEMS KYAN – K RUPEL BOOM FC
DE HAES RIES – LYRA LIERSE BERLAAR
DE VOS MATHIS – K BERCHEM SP
GEENS JELLE – K BERCHEM SP
HILLEGEER ARNE – K RUPEL BOOM FC
JANSSENS ELIAS – KFC DESSEL SP
JULLIAMS YOERI – R CAPPELLEN FC
LEYSSENS STAN – K BERCHEM SP
MOONEN RICK – LYRA LIERSE BERLAAR
SCHELLEKENS AXEL – HOOGSTRATEN VV
STEENACKERS ARJEN – KSK HEIST
STEENACKERS RUBEN – KSK HEIST
VAN CAUTEREN VICTOR – KSV BORNEM
VAN DEN BERGH TIBO – K BERCHEM SP
VAN DEN BOSCH JAN – KFC TURNHOUT
VAN DE WEYER MILAN – KFC DESSEL SP
VAN ERPS DRIES – KSK HEIST
VAN HOUTVEN NATHAN – LYRA LIERSE BERLAAR
WAUTERS MILAN – K RUPEL BOOM FC

JU 15 N

BATHILY ALESSANE – K BERCHEM SP
BEN KAYAT RAYANE – KFC EPPEGEM
BOUWEN TUUR – KFC DE KEMPEN TL
CAEYERS LOWIE – KFC DESSEL SP
DAANS MILAN – LYRA LIERSE BERLAAR
DE NEEF STIG – KSK HEIST
DJANULOV SAEFOLA -SC CITY PIRATES ANTWERPEN
DRIESEN XANDER – K RUPEL BOOM FC
HERMANS FIGO – LYRA LIERSE BERLAAR
MAES VIC – KFC DESSEL SP
MAQASTENA JETMIR – SC CITY PIRATES ANTWERPEN
NSUMBU EDIGAR VIERA – SC CITY PIRATES ANTWERPEN
NUAMA JEREMIAH – HOOGSTRATEN VV
PAUWELS LANDER – LYRA LIERSE BERLAAR
RIZZI MATTEO – K RUPEL BOOM FC
SCHOETERS RUTGER – KSC BORNEM
SELDERSLAGHS SENNE – KSK HEIST
VAN DIJCK WESLEY – LYRA LIERSE BERLAAR
VAN EVERBROECK ROBBE – LYRA LIERSE BERLAAR
VAN LITSENBORG KOBE – KFC TURNHOUT
VERHEYEN AXXEL – KFC DE KEMPEN TL
VILROKX JULIAN – KFC DESSEL SP

Programma

Programma september 2020

0
9,09,2020 Staff vergadering

16,09,2020

PJO DETECTIEWEDSTRIJDEN U 15

16,00u K BERCHEM SP - LYRA LIERSE BERLAAR
17,30u RFC CAPPELLEN - KFC TURNHOUT
19,00U SC CITY PIRATES - KSV BORNEM

23,09,2020

16,00u K RUPEL BOOM FC - KFC DESSEL SP
17,30u KSK HEIST - ASV GEEL
19,00u LIERSE KEMPENZONEN - KFC DE KEMPEN TL

30,09,2020

19,00u HOOGSTRATEN VV - KFC EPPEGEM

PJO DETECTIEWEDSTRIJDEN U 14

1
6,00u K BERCHEM SP - LYRA LIERSE BERLAAR
17,30u LIERSE KEMPENZONEN - KFC EPPEGEM

 

Provinciaal – Gewestelijk

MAANDAG 2 JUNI 2020

1° MEMORIAL JOS DE RIJCK

PROVINCIAAL OPLEIDING CENTRUM VV ANTWERPEN
‘t Brieleke 18 ,2160 Wommelgem

Contact

Send us mail