Welkom bij PJO Antwerpen – Provinciaal Jeugdopleiding Antwerpen

Welkom bij PJO Antwerpen.

Hieronder ziet u onze organisatie met de nodige contactgegevens.

Indien u vragen/opmerkingen/problemen heeft. Hopen wij u zo snel mogelijk verder te helpen.

HOOFDTRAINER- PJO COORDINATOR :

Stanny Meskens
Pr.Streyterslaan 17, 2260 Westerlo
0495 80 22 96
stanny.meskens@telenet.be
vvpjoantwerpen@gmail.com

TRAINER-SCOUTS

JU 15 JEF LAUWERS 0479 29 33 78
KRIS BERNAERTS 0479 24 35 75

JU 14 CLAUDE PLUYM 0474 74 75 74
YVES DE WIT 0474 72 85 30

JU 13 GUY VERCAUTEREN 0479 48 33 59
JEF GABRIELS 0476 83 92 68
TONNY DEWIT

JU12 KURT PERSEGAEL 0468 19 65 70
GUY LEMMENS 0486 20 44 52
FRANCOIS PAUWELS.

WU 12/13/14/15
YVES DE WIT 0474 72 85 30
STANNY MESKENS 0495 80 22 96

AFGEVAARDIGDEN
U 15 BOB PEETERS
U 14 EDDY WILLEMS
U 13 CHRIS ZOLDERMANS
U 12 YANNICK ZOLDERMANS
WU12/13/14/15
TESSY LAURIJSSEN

MEDEWERKERS
a)TECHNISCH:
LOUIS HANNES
MARCEL VAN HEES

b)ORGANISATIE :
LUC HUYGHE (Log.Verantwoordelijke)
ROGER VERMEYLEN (EHBO – Materiaal)
WALTER VAN DE WIELE ( Terreinen )

c)ADMINISTRATIE
PETRA BERTELS

Historiek

Hier komt de uitleg over de historiek

Teamselecties

EINDSELECTIE’S  2017-2018

U 15 N

BAELUS TOM-KFC TURNHOUT
BERTENS HIDDE-KFC TURNHOUT
BUCCAUW CEDRIC-KSK HEIST
COLMAN DAAN – KFC DESSEL SP
DE CUYPER THOMAS-K RUPEL BOOM FC
DE MEUTTER JONAS-KSK HEIST
DERVAUX GAUTHIER-K BERCHEM SP
DE SCHRIJVER THOMAS-K BERCHEM SP
DUBOIS ARNE-KSV BORNEM
EL HADDAOUI ZKHIMI HAMZA-SC CITY PIRATES ANTWERPEN
FAES WILLEM-KFC DE KEMPEN TL
HAXELMANS RUNE-KFC DESSEL SP
HOOGHORDEL THIJS-K BERCHEM SP
HUYSMANS RUNE-KFC DESSEL SP
JONCKERS LOIC-ASV GEEL
LAUWERS JORAN-KSK HEIST
MEELBERGHS MILO-ASV GEEL
LODEWIJCKX SEPPE-KSK HEIST
LUYTEN SEGER-KSK HEIST
REINAT OWEN-ASV GEEL
SIMONS IAN-HOOGSTRATEN VV
WEEMAES ARTHUR-K BERCHEM SP

U 15 F

AERTS TIBO-SC CITY PIRATES ANTWERPEN
BACKX KARSTEN-KFC DE KEMPEN TL
BAECKELMANS CEDRIC-KSV BORNEM
BLONDE WARD-K BERCHEM SP
CLAES THIEME-HOOGSTRATEN VV
DARMACH RAFIK-K LYRA TSV
DASSEN MATHISSE-ASV GEEL
DE TEMMERMAN GIL-KFC DESSEL SP
DE ZUTTER IGNACE-ASV GEEL
GELEYN EMILE-K RUPEL BOOM FC
GEYSSELS RUBEN-K BERCHEM SP
HUYGHE THOR-K RUPEL BOOM FC
JOOS JENS – KFC TURNHOUT
NOOYENS CEDRIC- ASV GEEL
NOOYENS JONAS – ASV GEEL
VAN HAM KEVIN- ASV GEEL
VAN REETH YANNICK- K RUPEL BOOM FC
VAN RIEL ALEXANDER- KFC DESSEL SP
VAN SCHOOR JELLE – K LYRA TSV
VERHOEVEN DIETER – K RUPEL BOOM FC

U 14 N

AERTS MILAN-KSK HEIST
AVET JEROME-KFC TURNHOUT
BASTIAENSEN LENNERT- R CAPPELLEN FC
CHAUVIER DANTE-K RUPEL BOOM FC
COECKELBERGHS RICO-KFC TURNHOUT
DE BLAERE AXL-KFC KATELIJNE
DE ROOY ROBIN-R CAPPELLEN FC
HERRYGERS LIAM-KFC TURNHOUT
JACOBS WOUT-KFC DESSEL SP
JANSSEN RUNE- HOOGSTRATEN VV
LAMBRECHTS BREND-K BERCHEM SP
MBALA DINAYAMO MANZEFU PAULIN-SC CITY PIRATES ANTWERPEN
PEETERMANS BORIS-KSC MECHELEN
PEETERS ZLATKO-K BERCHEM SP
SERRIEN WILLEM-HOOGSTRATEN VV
TUERLINCKX TOBY-K BERCHEM SP
VAN CAPPELLEN FREDERIK-KSK HEIST
VAN DE WEYER AXL-K RUPEL BOOM FC
VERBRUGGHE BEN-HOOGSTRATEN VV
VRANKEN THOMAS-ASV GEEL
VERHOEVEN SENNE-KSV BORNEM

U 14 F

AFTAT NOURREDINE-K LYRA TSV
AMRANI NAJI-K LYRA TSV
BERRENS KOR-KFC DESSEL SP
BOSMANS MATS-KSC MECHELEN
BRAET SAM-K BERCHEM SP
BULTERIJS MICHAEL-ASV GEEL
DE JONGH BAS -HOOGSTRATEN VV
DE RAEYMAEKER WANNES-KSV BORNEM
GEERINCKX CESAR – ASV GEEL
GENIJN KYAN-KSV BORNEM
HENDRIKS ULYSSES-R CAPPELLEN FC
KERSTENS BJARNE-HOOGSTRATEN VV
KEUSTERS CARL-KFC DESSEL SP
LUXEM SIXTE-KFC TURNHOUT
MERTENS MATIS-KFC DE KEMPEN TL
MORREEL NOAH-KSK HEIST
NEIJENS JEF-K RUPEL BOOM FC
VAN DE WALLE WILLIAM- K BERCHEM SP
VAN GEMERT STIJN-KFC DESSEL SP
VERLINDEN WOUT – K RUPEL BOOM FC
VERMEERBERGEN JARNE-KFC DESSEL SP
VERHULST DYLAN-R CAPPELLEN FC

U 13 IP
BERISA HADIS-K BERCHEM SP
DANEELS ROELAND-KFC TURNHOUT
DIALLO MAC M CAMARA-KFC TURNHOUT
DOBRIC DAKO-KSV BORNEM
DRIESSZEN XANDER- K RUPEL BOOM FC
EL MEDIOUNI NASSIM-KFC TURNHOUT
GUEDDAR ZAKARIA-K RUPEL BOOM FC
JESPERS TUUR-HOOGSTRATEN VV
JOHNSON HENRY-KFC DESSEL SP
MAAZI ADAM- SC CITY PIRATES ANTWERPEN
MAES KOBE-KFC DESSEL SP
MAES SIDNEY-KFC DESSEL SP
PLETTINCKX JEFF- K RUPEL BOOM FC
ROSSEEL MAURO-R CAPPELLEN FC
SCHOETERS BRENT-K RUPEL BOOM FC
STEENACKERS RUBEN- KSK HEIST
VAN DEN BROECK JOPPE – R CAPPELLEN FC
VAN DER MADE SEPPE-KFC DE KEMPEN TL
VAN DOORN NILS-KFC DE KEMPEN
VAN ERPS DRIES-KSK HEIST
VAN HOYDONCK YORG-HOOGSTRATEN VV
VAN LITSENBORG KOBE-KFC TURNHOUT
VAN RIEL JOACHIM-KFC DE KEMPEN TL
VERMEIREN BRENT-KFC DE KEMPEN TL

U 13 PR
AERTS MILAN-KVC HOUTVENNE/VC HERENTALS
ANTHONY MAX- K TERNESSE VV
BASTIJNS WOUT-K TERNESSE VV
BOEREN NIELS- MINDERHOUT VV
BRAECKMANS NILS-KFC LINT
BREUGELMANS JANI-KFC LENTEZON
CLAUS JARI-KFC ST JOB
DEPAUW ALEX-K ANTONIA FC
GOORIS SEPPE-KFC NIJLEN
HAPERS MATHIS-KFC ZWARTE LEEUW
HENS NIELS-KFC KATELIJNE
JANSSEN KLAAS-KVV VOSSELAAR
KHATTABI RYAN-K TERNESSE VV
LAKDIM AYMAN-K TERNESSE VV
LJAIC MATIN-KSK S GRAVENWEZEL SCHILDE
MORTIERS DIETER-K ANTONIA FC
MOUTON THIBEAU-KVC HOUTVENNE/VC HERENTALS
PAUWELS LANDER-KSK S HERENTALS
SZELEPUSTA KASZPER-KFC NIJLEN
VAN DE VELDE STEF-KFC ST JOB
VAN ITTERBEECK VIC-KSK WAVRIA
VAN LOON VINCENT-KFC LENTEZON
VAN RIEL LIAM-K TERNESSE VV
VERACHTERT TOON-KSAV ST DIMPNA
VERMEYLEN PIETER-KSK WAVRIA
WEYNS GOMMAAR-KFC NIJLEN
WILLOCKX MARNIX-KFC KATELIJNE

U12 IP

BORTELS JARNO-K BERCHEM SP
BRUYNINCKX RAPHAEL-K BERCHEM SP
DE DECKER MAARTEN-K BERCHEM SP
DE PRETER MON-KSK HEIST
DE SCHUTTER NATHAN- KFC TURNHOUT
FERATI DION-K BERCHEM SP
FRANKEN BEN-KFC TURNHOUT
GIJSBRECHTS WARD-K BERCHEM SP
GOOSSENS ARNE-ASV GEEL
GRINY ZYAD-SC CITY PIRATES ANTWERPEN
KOKKE ZJEF-KFC DESSEL SP
LOOS BERRE-KFC DESSEL SP
MAES GERBE-KSV BORNEM
MAES ROBBE-KFC TURNHOUT
MANUKYAN GEORGY-K BERCHEM SP
MARIEN SAM FABY-K BERCHEM SP
MERKS LANDER – R CAPPELLEN FC
PAUWELS SEPPE-KSV BORNEM
ROELEN SIEME-HOOGSTRATEN VV
ROMBAUT JONAS-K BERCHEM SP
SCHELLEKENS AXEL-HOOGSTRATEN VV
SCHOETERS ROBBE-K RUPEL BOOM FC
SMETS SENNE-KFC TURNHOUT
TERRYN JOPPE-ASV GEEL
VAN ACKER RALPH-K RUPEL BOOM FC
VAN BEECK YONA-SC CITY PIRATES ANTWERPEN
VAN DIJCK JAN-R CAPPELLEN FC
VAN HAVENBERGH IVAN-K RUPEL BOOM FC
VAN LINDEN PIETER JAN-KSK HEIST
VERCAUTEREN LARS-KSK HEIST

U 12 PR

BACKX SENNE-KFC LENTEZON
BERNAERTS MILAN-KFC KATELIJNE
BEVERS CEDES-KFC ZWARTE LEEUW
BOGAERTS ROWAN-MINDERHOUT VV
CEULEMANS MAXIME-K TERNESSE VV
COENEN JORAN-KFC ST JOB
DAELEMANS ROBIN-KSAV ST DIMPNA
DE PUTTER ARJAN-KFC DUFFEL
EVERAERTS SENNE-KFC DUFFEL
FAES JORRE-KFC NIJLEN
GROENEWEG SEPPE-KFC NIJLEN
HANNES SEPPE-KSAV ST DIMPNA
HOOGHORDEL RICK-K TERNESSE VV
ISLAS MONDRAGON ALEJANDRO-K ANTONIA FC
JACQMOTTE CEDRIC-KSAV ST DIMPNA
JANSSEN LARS-KSAV ST DIMPNA
JASINSKY MATS-KFC ST JOB
MEYER FERRE-K TERNESSE VV
MUYSHOND TUUR-K TERNESSE VV
PAUWELS KOBE- KSAV ST DIMPNA
PEETERS MAURICE-KSK KASTERLEE
SMETS JAAN-KSK KASTERLEE
VAN DAMME JULES-K ANTONIA FC
VAN DEN BROECK SEPPE-KSAV ST DIMPNA
VAN DE PERRE MILO-KSK KASTERLEE
VAN LOY MATTIJS-KSAV ST DIMPNA
VAN TILLO BAS-KSK KASTERLEE
VERMEULEN ALEC-KSAV ST DIMPNA
VERVOORT KOBY-KFC VBR ARENDONK
WATERSCHOOT KOBE-KFC ST JOB

WU 15

BRIERS FIEN – KVC WESTERLO
BOYART FLEUR – K KONTICH FC
DEPREZ LINDSAY – SOC MARIA TER HEIDE
EYSSCHER JASMINE – K LIERSE SK
GOOSSENS JULIE – K LIERSE SK
JANS ZITA -K LIERSE SK
JESPERS DEMI -YRKV MECHELEN
NIJS MARIE – SV GRASHEIDE
ROMBAUTS TAZIANA – K LIERSE SK
THIJS JILL – KVC WESTERLO
THYS ANOUK – KVC WESTERLO
VAN CRAENENBROECK ALIXE – K LIERSE SK
VAN DAMME SITA – KSC MECHELEN
VAN DEUREN KAAT – K LIERSE SK
VAN ROY LYNN – K KONTICH FC
VERHEYEN ARREZIANA – K KONTICH FC
WIERSMA JULIE – KFC ST JOB
ZIJLSTRA ROOS – K KONTICH FC

WU 14

BERVOETS FLEUR – VV LAAKDAL
DE BELDER SIEN – K LIERSE SK
DE CAUSEMAEKER NOAH – K LIERSE SK
DE MULDER YRA – KFC DESSEL SP
FONTAINE LUNA – SV NOORSE
FORST CHARLOTTE – SV NOORSE
GEBRUERS KATO – K LIERSE SK
GEYSELINGS LISA – K LIERSE SK
GOOSSENS YORUN – KFC LILLE
HELSEN KARLIJN – KSK BRANDDONK
JORIS AMY – VC MOLDAVO
KOEKOECKX ANKE – K LIERSE SK
LITTEL AMY – KSV WILDERT
MICHIELSEN LAURA – K LIERSE SK
SCHOENMAECKERS ZOHRA – K LIERSE SK
SEYKENS JULIE – K FC BEEKHOEK SP
VAN DEN BRANDE LOUISE – K KONTICH FC
VAN DIJCK KIRSTEN – K LIERSE SK
VAN DIJCK MIN SUE – KFC BEVEL
VERMEIREN SOFIE – SV NOORSE
WALSCHOTS REBECCA – K LIERSE SK
WINKELMANS MARE – KSK S GRAVENWEZEL

WU 13

BERGEN ANOUCK – K LIERSE SK
COMPEERS LUCE – KVV VOSSELAAR
DE MAYER ARIANA – K LIERSE SK
ENTHOVEN GINGER – KFC ST JOB
EYSKENS ANOUK -K LIERSE SK
FAREEDA TAPSOBA – SC CITY PIRATES RECREA
LAMBERTZ MIKA – KSC MACCABI
LEYSEN AUKE -SAV ST DIMPNA
LIJNEN SIEN – SAV ST DIMPNA
SMETS HASSE – KFC ST MART HALLE
SNOEYS GODIVA – SV NOORSE
VAN DER ELST MAAIKE – KFCO BEERSCHOT WILRIJK
VAN GEMERT LISE – ZANDVLIET SP
VAN HOOF NINA – VC MOLDAVO
VAN RHEE DORIANNE – KSK BRANDDONK
WOUTERS ZOE – VBR ZWIJNDRECHT

WU 12

BJERKE LOTE IDA – K BERCHEM SP
BOSMANS PIA – VC MOLDAVO
CEULEMANS KATHO – VDP SPORT
DE LAET LOTTE – K TERNESSE VV
EYCKMANS FLOOR -KFC OOSTERZONEN
HAESEN LYNN – VC MOLDAVO
JOOS LENTE – SK ST AMANDS
KASMI HIBA – K BERCHEM SP
MARIEN NIENKE – VC MOLDAVO
ROMANSAYA LOFANY -SC CITY PIRATES RECREA
VAN BESAUW AXELLE – SV NOORSE
VAN ROMPUY SAM – K LIERSE SK
VERHAEGEN XANTE – SV NOORSE
VINCKX VICKY – K RUMSTSE SK

Programma

Provinciaal – Gewestelijk

3° LAVA CUP FINALS
MAANDAG 21 MEI 2018
PROV.OPLEIDINGCENTRUM KBVB VV
‘t Brieleke 18 2160 Wommelgem

JU 15 VAN 09.30u TOT 12.00u
JU 13 VAN 09.30u TOT 12.30u
JU 12 VAN 12.15u TOT 13.45u
JU 11 VAN 13.00u TOT 15.00u
JU 10 Finale om 14.30u
JU 9 VAN 15.00u TOT 17.00u
JU 8 Finale om 13.30u

Contact

Send us mail