Welkom bij PJO Antwerpen – Provinciaal Jeugdopleiding Antwerpen

Welkom bij PJO Antwerpen.

Hieronder ziet u onze organisatie met de nodige contactgegevens.

Indien u vragen/opmerkingen/problemen heeft. Hopen wij u zo snel mogelijk verder te helpen.

HOOFDTRAINER- PJO COORDINATOR :

Stanny Meskens
Pr.Streyterslaan 17, 2260 Westerlo
0495 80 22 96
stanny.meskens@telenet.be

TRAINER-SCOUTS

JU 15 JEF LAUWERS 0479 29 33 78
KRIS BERNAERTS 0479 24 35 75

JU 14 CLAUDE PLUYM 0474 74 75 74
YVES DE WIT 0474 72 85 30

JU 13 GUY VERCAUTEREN 0479 48 33 59
JEF GABRIELS 0476 83 92 68

JU12 KURT PERSEGAEL 0468 19 65 70
GUY LEMMENS 0486 20 44 52

WU 12/13/14/15
YVES DE WIT 0474 72 85 30
STANNY MESKENS 0495 80 22 96

AFGEVAARDIGDEN
U 15 BOB PEETERS
U 14 EDDY WILLEMS
U 13 PIERRE GELDOF
U 12 CHRIS ZOLDERMANS
WU12/13/14/15
TESSY LAURIJSSEN

MEDEWERKERS
a)TECHNISCH:
LOUIS HANNES
JEAN PIERRE HAVERALS
MARCEL VAN HEES

b)ORGANISATIE :
LUC HUYGHE
ROGER VERMEYLEN
WALTER VAN DE WIELE

c)ADMINISTRATIE
PETRA BERTELS

Historiek

Hier komt de uitleg over de historiek

Teamselecties

WOENSDAG 22.02.2017
POC KBVB VV ANTWERPEN
‘t Brieleke 18 ,2160 Wommelgem

JU 13 PR

BADY RAYANE -KSC MECHELEN
BOSMANS MATS – KSC MECHELEN
BANIELS KJELL – KSK WAVRIA
DAVID JENS -KVVOG VORSELAAR
DE BLAERE AXEL – KFC KATELIJNE
DE MUREL GIAN LUCA- K TERNESSE VV
DE RIDDER LARS – K RETIE SK
GEUDENS JAKKE – K RETIE SK
KHAN FARDEEN – K TERNESSE VV
LENAERTS LAURENS – KFC VERBR ARENDONK
MAES THOMAS – KVV VOSSELAAR
PANIS MILAN – KFC ST JOB
PEETERMANS BORIS – KSC MECHELEN
RHELEMI NOAH – KSC MECHELEN
SEGERS SIEBE – VC HERENTALS
SEGERS STENNE – KSC MECHELEN
STOOPS ILLIAS – K TERNESSE VV
VAN DAEL GILLES – KFC VERBR ARENDONK
VAN DE RUL JENS – K ANTONIA FC
VAN RIJEN BRENT – KFC ZWARTE LEEUW
VAN WAES JEFF – KFC ST JOB
VERHOEVEN SIMON – K ANTONIA FC
VERSMISSEN MARCO -KFC LENTEZON
VERVECKEN STAN – KFC VERBR ARENDONK
VOETEN AYRAN -KFC ZWARTE LEEUW
ZOUBA RHEDA – KSC MECHELEN

Spelers aanwezig om 15.45u

JU 13 IP

BRAET SAM – K BERCHEM SP
COECKELBERGS RICO – KFC TURNHOUT
DACHOURI SOUFIAN – KFCO BEERSCHOT WILRIJK
DE WEYER CASPER -KFC DE KEMPEN TL
GOETHAERT TEUN – KFC DE KEMPEN TL
GOOSSENS KLAAS -KFC DESSEL SP
HAEYEN JEROEN – K BERCHEM SP
HEYLEN KEANO -KFC DESSEL SP
JACOBS WOUT -ASV GEEL
JANSSENS JARDY-KFCO BEERSCHOT WILRIJK
KANDOUSSI BILAL – K BERCHEM SP
KERSTENS BJARNE – KFC ZWARTE LEEUW
KEUSTERS CARL- KFC DESSEL SP
LAMBRECHTS BERND- K BERCHEM SP
LINGER STEVANICHO -KFC TURNHOUT
LUKOKI NDOMBASI – KFC TURNHOUT
MBEMBA BASHIR -K BERCHEM SP
OOMS ANDREAS-KFC TURNHOUT
PAUWELS LENNERT – KFC DESSEL SP
SAKALI SAMMY -KFCO BEERSCHOT WILRIJK
SLEDZ AXEL – KFC LILLE
TUERLINCKX TOBY – K BERCHEM SP
VAN NUFFELEN MILAN -HOOGSTRATEN VV
VAN BAAST JASPER – KFC DESSEL SP
VERLINDEN WOUT- K RUPEL BOOM FC

Spelers aanwezig om 17.30u

WU 14

speelsters aanwezig om 17.15u

CLAES MIRTHE – K LIERSE SK
EURLINGHS HANNAH – K LIERSE SK
EYSSCHER YASMIEN – K LIERSE SK
JANS ZITA – K LIERSE SK
JESPERS DEMI – K LIERSE SK
LUYTEN MILA -KVC WESTERLO
NUYENS LORE – K LIERSE SK
ROMBAUTS TAZIANA -KRC MECHELEN
SCHITTEKAT LUNA – K LIERSE SK
SMETS MEREL – K LIERSE SK
SOMERS AURELIE – VLIMMEREN SP
VAN DE CLOOT ZOE – K LIERSE SK
VAN ROY LYNN – K KONTICH FC
VERVLOET JARKA – KFC PULLE

speelsters aanwezig om 18.45u

BRIES FIEN – KVC WESTERLO
GOOSSENS JULIE – K LIERSE SK
HUYSKENS STIEN -KVC WESTERLO
HUYSMANS JANNE – K RETIE SK / BRANDDONK SK
LAMEIR TESS – K LIERSE SK
PEREZ LUNA – K KONTICH FC
SELS FIEN – K RETIE SK /BRANDDONK SK
THYS ANOUCK – KFC EX VORST
THYS JILL – KVC WESTERLO
VAN CRAENENBROECK ALIXE -KFC KATELIJNE
VAN HEUKELEN BETTE – KVV OG VORSELAAR
VAN HOOF MARIE PAULIEN -K KONTICH FC
VERBOVEN DITTE – KFC ST JOZEF
VERBRUGGEN TRUI- SK HEFFEN
WILS DAPHNE – KFC TURNHOUT

Programma

PROGRAMMA PJO ANTWERPEN FEBRUARI 2017
tenzij anders vermeld gaan de activiteiten door op ;
POC KBVB VFV Antwerpen
‘t Brieleke 18 , 2160 Wommelgem

WOENSDAG 08.02.2017
TALENTDETECTIE
16.30u JU 12 IP
18.00u JU 15 IP N
OEFENWEDSTRIJD
19.30u KBVB VV ANTWERPEN JU 15 N – KFC ST JOB
DOELMAN TRAINING
16.30u JU 13
18.00u JU 14

WOENSDAG 15.02.2017
OEFENWEDSTRIJDEN
15.00u JU 12 PROV
16.30u JU 12 IP
18.00u JU 14 F
19.30u JU 14 N

WOENSDAG 22.02.2017
OEFENWEDSTRIJDEN
16.30u JU 13 PROV
18.00u JU 13 IP
WU 14
19.30u WU 14
NATIONALE DETECTIE TUBIZE
13.30U WU 15

GEEN ACTIVITEITEN TIJDENS KROKUS VERLOF

Provinciaal – Gewestelijk

Contact

Send us mail