Welkom bij PJO Antwerpen – Provinciaal Jeugdopleiding Antwerpen

Welkom bij PJO Antwerpen.

Hieronder ziet u onze organisatie met de nodige contactgegevens.

Indien u vragen/opmerkingen/problemen heeft. Hopen wij u zo snel mogelijk verder te helpen.

HOOFDTRAINER- PJO COORDINATOR :

Stanny Meskens
Pr.Streyterslaan 17, 2260 Westerlo
0495 80 22 96
stanny.meskens@telenet.be

TRAINER-SCOUTS

JU 15 JEF LAUWERS 0479 29 33 78
KRIS BERNAERTS 0479 24 35 75

JU 14 CLAUDE PLUYM 0474 74 75 74
YVES DE WIT 0474 72 85 30

JU 13 GUY VERCAUTEREN 0479 48 33 59
JEF GABRIELS 0476 83 92 68

JU12 KURT PERSEGAEL 0468 19 65 70
GUY LEMMENS 0486 20 44 52

WU 12/13/14/15
YVES DE WIT 0474 72 85 30
STANNY MESKENS 0495 80 22 96

AFGEVAARDIGDEN
U 15 BOB PEETERS
U 14 EDDY WILLEMS
U 13 PIERRE GELDOF
U 12 CHRIS ZOLDERMANS
WU12/13/14/15
TESSY LAURIJSSEN

MEDEWERKERS
a)TECHNISCH:
LOUIS HANNES
JEAN PIERRE HAVERALS
MARCEL VAN HEES

b)ORGANISATIE :
LUC HUYGHE
ROGER VERMEYLEN
WALTER VAN DE WIELE

c)ADMINISTRATIE
PETRA BERTELS

Historiek

Hier komt de uitleg over de historiek

Teamselecties

EINDSELECTIE 2016-2017

JU 12 PR °2005

ANTHONY MAX – K TERNESSE VV
BOELAERT SIL – K TERNESSE VV
BOLCKMANS JORBEN- KFC LENTEZON
BOOGHMANS JONAS – KFC KATELIJNE
BWEMBYA MAXIME -KSC MECHELEN
CALLEBAUT ADRIAAN- KVV VOSSELAAR
CLAUS JARI – K ST JOB FC
CUYLITS MAURO-KFC LENTEZON
DE NECKER SEPPE-KFC KATELIJNE
EELEN SENNE-KFC LENTEZON
EL KATTABI JABIR – KFC KATELIJNE
FORTEZ ARLEY – OLYMPIC PIRATES DB
GEENTJES JANOU -KFC LILLE /VC GIERLE
GOORIS SEPPE-KFC NIJLEN
GOUVERNEUR NICOLAS-KSK S GRAVENWEZEL
KIEKENS ELIAS-KVV OG VORSELAAR
MARTENS WARD -KFC ANTONIA
PEERAER JENS- KVV VOSSELAAR
SCHUERWEGHS JASPER-KSK S GRAVENWEZEL
VAN DIJCK ROLF-KSK WAVRIA
VAN HERZEELE QUINTEN- K RETIE SK
VAN LOMMEL JOOS -KVV VOSSELAAR
VERVLOET KAJ – K MERKSPLAS SK
VERWIMP STEN-K SAV ST DIMPNA
WIJNEN THIBAUT – KSK S GRAVENWEZEL

JU12 IP °2005 .
BAJRAKTHARI SKERDI-KFCO BEERSCHOT WILRIJK
BOONS RUNEE – ASV GEEL
CAEYERS LOWIE – KFC DESSEL SP
CAMPO RAYNOUD – K BERCHEM SP
CLAEYS VICTOR – ASV GEEL
DASSEN MAXIM-ASV GEEL
DE NEF VIKTOR – KFCO BEERSCHOT WILRIJK
DRIESSEN RIK – HOOGSTRATEN VV
EL ASBAT YASSIN – SC CITY PIRATES ANTWERPEN
GEENS JELLE – K BERCHEM SP
GOETHAERT VINCE-KFC DE KEMPEN TL
JANSSENS ELIAS – KFC DESSEL SP
JULLIAMS JONAS – R CAPPELLEN FC
KARDUMAN SINASI- ASV GEEL
KASMI ILLIAS-SC CITY PIRAATES ANTWERPEN
KLEEREN TIEMEN – HOOGSTRATEN VV
MAES VIC – KFC DESSEL SP
MAES QUINTEN-KFC DE KEMPEN TL
MERTENS VIC-KFCO BEERSCHOT WILRIJK
MEYVIS SIAN – KFCO BEERSCHOT WILRIJK
MOPONAMY LIMBEYA-SC CITY PIRATES ANTWERPEN
OP DE BEECK JOREN – R CAPPELLEN FC
POLDERVAART JARNO – R CAPPELLEN FC
POLLARIS RUBEN – ASV GEEL
SIRAJ ILIAS -KFCO BEERSCHOT WILRIJK
STEENACKERS RUBEN – KFC DUFFEL
STEFANOV VLADIMIR-KSK HEIST
VAN BASTELAERE DJEFF – KFCO BEERSCHOT WILRIJK
VAN HOVE LENNERT – ASV GEEL
VAN NUTEN JORAN-K BERCHEM SP
WILLEMOONS RIK -ASV GEEL

——————————————–
JU 13 PR °2004
BADY RAYANE -KSC MECHELEN
BOSMANS MATS-KSC MECHELEN
DAVID JENS -KVVOG VORSELAAR
DE BLAERE AXEL – KFC KATELIJNE
DE MUREL GIAN LUCA – K TERNESSE VV
DE RIDDER LARS – K RETIE SK
GEUDENS JAKKE- K RETIE SK
KERSTENS BJARNE- KFC ZWARTE LEEUW
KHAM FARDEEN- K TERNESSE VV
MAES THOMAS – KVV VOSSELAAR
LENAERTS LAURENS -KFC VBR ARENDONK
PANIS MILAN- K ST JOB FC
PEETERMANS BORIS-KSC MECHELEN
RHELEMI NOAH – KSC MECHELEN
SEGERS STENNE -VC HERENTALS
SLEDZ AXEL – KFC LILLE
STOOPS ILIAS -K TERNESSE VV
VAN DE RUL JENS – K ANTONIA FC
VAN REIJEN BRENT – KFC ZWARTE LEEUW
VAN WAES JEFF – K ST JOB FC
VERHOEVEN SIMON- K ANTONIA FC
VERSMISSEN MARCO-KFC LENTEZON
VERVECKEN STAN -KFC VERBR ARENDONK
VOETEN AYRAN – KFC ZWARTE LEEUW
ZOUBA RHEDA – KSC MECHELEN

JU 13 IP ° 2004
AMAOUCH ADAM – K BERCHEM SP
BRAET SAM – K BERCHEM SP
BRIAT DAAN – KFC DUFFEL
COECKELBERGHS RICO – KFC TURNHOUT
DACHOURI SOUFIAN -KFCO BEERSCHOT WILRIJK
DE WEYER KASPER – KFC DE KEMPEN TL
EYCKENS TUUR-KFC DESSEL SP
GEERINCKX CESAR-ASV GEEL
GOETHAERT TEUN -KFC DE KEMPEN TL
GOLANSKI JACUB -HOOGSTRATEN VV
GOOSSENS KLAAS – KFC DESSEL SP
HAEIJEN JEROEN – K BERCHEM SP
HEYLEN KEANO – KFC DE KEMPEN TL
HERMANS SIEBE-KFC DE KEMPEN TL
JACOBS WOUT – ASV GEEL
JANSSENS JARDY -KFCO BEERSCHOT WILRIJK
KEUSTERS CARL – KFC DESSEL SP
LAKSIR ADIL – KFCO BEERSCHOT WILRIJK
LAUWERIJS BENT -K BERCHEM SP
LINGER STEVANICHO – KFC TURNHOUT
LUKOKI NDOMBASI – KFC TURNHOUT
MERTENS MATIS -KFC DE KEMPEN TL
MORREEL NOAH -KFC DUFFEL
NEIJENS JEF -K RUPEL BOOM FC
OOMS ANDREAS-KFC TURNHOUT
PAUWELS LENNERT -KFC DESSEL SP
SAKKALI SAMY – KFCO BEERSCHOT WILRIJK
STEVENS LENNERT-KFC DUFFEL
VAN BAEST JASPER- KFC DESSEL SP
VAN DE WEYER AXL – K RUPEL BOOM FC
VAN DER KAA QUINTEN-HOOGSTRATEN VV
VAN NERUM ILLIAS -KSK HEIST
VAN NUFFELEN MILAN – HOOGSTRATEN VV
VERHOEVEN SENNE – KSV BORNEM
VERKURINGEN ZENO – KFC TURNHOUT
VERLINDEN WOUT – K RUPEL BOOM FC
VERMEYLEN ROY – K BERCHEM SP
VERKURINGEN ZENO – KFC TURNHOUT
—————————————–

Volgende spelers komen in aanmerking voor een oproeping
naar de Nationale detectiedag op 10 april 2017 op
het Nationaal Voetbalcentrum KBVB in Tubize.

De oproepingen gebeuren vanuit het Nationaal Technisch Departement KBVB

JU 14 F °2003

AERTS ROBBE – HOOGSTRATEN VV
BACKX KARSTEN – KFC DE KEMPEN TL
BAECKELMANS CEDRIC – KSV BORNEM
BLONDE WARD-K BERCHEM SP
BOUDASS ADIL – K LYRA TSV
DARMACH RAFIK – K LYRA TSV
GELEYN EMILE – K RUPEL BOOM FC
GEYSSELS RUBEN- K BERCHEM SP
MAES SHAWN – K RUPEL BOOM FC
MBUENO JOHN PEPITO – KFC DUFFEL
NOOYENS CEDRIC -HOOGSTRATEN VV
NOOYENS JONAS – HOOGSTRATEN VV
SIMONS TRISTAN – KFCO BEERSCHOT WILRIJK
SMETS DAAN – KFCO BEERSCHOT WILRIJK
STERCKX JORIS – KSK KASTERLEE
VAN DAM JULES – R CAPPELLEN FC
VAN DEN EYNDEN ANTON – R CAPPELLEN FC
VAN DER VELDEN NICK – ASV GEEL
VAN EYNDE ARNE – KFC NIJLEN
VAN HAM KEVIN -ASV GEEL
VAN REETH YANNICK – K RUPEL BOOM FC
WIJNEN JELLE – KFC VERBR ARENDONK

JU 14 N °2003

ANNAERT MAXIM-K RUPEL BOOM FC
BAELUS TOM – KFC TURNHOUT
BOLLANSEE JAAN – KFC DE KEMPEN TL
BOOGHMANS JESSE – KFC KATELIJNE
DERVAUX GAUTHIER – K BERCHEM SP
DIARA ZENA SEYDOU – KFCO BEERSCHOT WILRIJK
DONKERS DIMAS – KFCO BEERSCHOT WILRIJK
ELOUARGHAHI SOFOUAN – K RUPEL BOOM FC
FAES WILLEM – KFC DE KEMPEN TL
HERREMANS MARNIX – KFC DUFFEL
HILLEWAERT SAM – K RUPEL BOOM FC
KABA MORI -KFCO BEERSCHOT WILRIJK
MANIRAKIZA HASHIM – KFCO BEERSCHOT WILRIJK
MOLS RUNE – ASV GEEL
RAMOS EUCLIDES – ASV GEEL
REINAT OWEN – ASV GEEL
SELS VINCENT-KFC NIJLEN
STUYCK TIBO- K LYRATSV
VAN GHEEM EMILE- SC CITY PIRATES
VAN GOOL MILAN – KVV VOSSELAAR
VAN KEMSEKE PAUL – KFC ANTONIA
VAN LOMMEL BEN – ASV GEEL
VAN LIER ALEC – KFCO BEERSCHOT WILRIJK

——————————————

Volgende spelers komen in aanmerking voor een oproeping
naar de Nationale Detectiedag op 13 april 2017
op het Nationaal VoetbalCentrum in Tubize

De oproepingen gebeuren vanuit het
Nationaal Technisch Departement KBVB

JU 15 N °2002

BEKAR ANIL – K BERCHEM SP
BUNTINX JARI -ASV GEEL
CABANIER JORRIT -KFC DESSEL SP
CHAN MATTHIAS – KFCO BEERSCHOT WILRIJK
CRAB NIELS – HOOGSTRATEN VV
DE VOS NILO – K BERCHEM SP
D’HONT JAMES – K RUPEL BOOM FC
GILLIS MAURO – K BERCHEM SP
HERMANS THIBEAU – KFC TURNHOUT
HEYDENS THIEBE – ASV GEEL
MELIS WOUT – KFC DESSEL SP
MEEUSSEN WITSEN – HOOGSTRATEN VV
MUSARDO KEANO -ASV GEEL
SISSOKHO ABDULIKADRE – K BERCHEM SP
PEDRO TYCHIQUE – KFC DESSEL SP
ROMBAUTS PER – HOOGSTRATEN VV
VAN ACKER LEN – KSK HEIST
VAN CAEYZEELE FLORIAN – ASV GEEL
VERMEYLEN STEF – ASV GEEL
VERSMISSEN SEPP – KFC TURNHOUT
VOS SEAN – K TERNESSE VV

JU 15 F °2002

COVELIERS RYAN – R CAPPELLEN FC
DE BRUYN VINCENSO – K RUPEL BOOM FC
DEKKERS AXEL – HOOGSTRATEN VV
DE MAERE LYAM- R CAPPELLEN FC
GALLE ROBBE – K RUPEL BOOM FC
GOOSSENS JASPER – KFCO BEERSCHOT WILRIJK
GOOSSENS SENNE – KFCO BEERSCHOT WILRIJK
JANSSEN STAF – KFCO BEERSCHOT WILRIJK
KADDOOUR IMRAM – KFCO BEERSCHOT WILRIJK
KHAMMAS SALIME – K RUPEL BOOM FC
LIEKENS THOMAS – KFCO BEERSCHOT WILRIJK
MOENS MO- SC CITY PIRATES
PISCADOR DANIEL -KSV BORNEM
SISSOKHO ABDOULIKHADRE -K BERCHEM SP
VAN DER SMISSEN WOUT -HOOGSTRATEN VV
VAN GEEL DAAN – KFC DESSEL SP
VAN OPSTAL JAY – KSK HEIST

—————————————————————

WU 15 °2002

AERTSEN EMELIE – K LIERSE SK
BAKSTEEN ANKE – K LIERSE SK
CAUWENBERGHS LARA-K LIERSE SK
DE BRAELEIR MARISSA-K LIERSE SK
FRANCK KRISTIEN – K KONTICH FC
FURO TRACY -VV MERKSEM (KVV)
HELLINCKX HANNAH – K LIERSE SK
KENIS MARIE -KVV ZW OLMEN
ROSSEEL LARA – K LIERSE SK
STEENHUYSEN ELINE – K LIERSE SK
VAN HEUSDEN KATO – K LIERSE SK

—————————————————————-

WU 14 °2003
CLAES MIRTHE – K LIERSE SK
EURLINGS HANNAH – K LIERSE SK
EYSSCHER JAMINE-K LIERSE SK
HUYSMANS JANNE – K RETIE SK
JANS ZITA – K LIERSE SK
LAMEIR TESS – K LIERSE SK
LUYTEN MILA – KVC WESTERLO
NUYENS LORE -K LIERSE SK
PEREZ LUNA – K KONTICH FC
ROMBAUTS TAZIANA -KRC MECHELEN
SCHITTEKAT LUNA- K LIERSE SK
SMETS MEREL-K LIERSE SK
SOMERS AURELIE- VLIMMEREN SP
THIJS JILL-KVC WESTERLO
THYS ANOUCK-KFC EXC VORST
VAN DE CLOOT ZOE – K LIERSE SK
VAN DEUREN GIANKJU-K LIERSE SK
VAN ROY LYNN – K KONTICH FC

——————————————————————

WU 13 °2004
BLOCKX LENNE – KSK BRANDDONK
DE BELDER SIEN – K LIERSE SK
DE COUSSEMAECKER NOA – K KONTICH FC
DE MULDER MIRA -KFC DESSEL SP
GEBRUERS KATO – K LIERSE SK
GOOSSENS YORUN – KFC LILLE
HELSEN KARLIJN – K RETIE SK
KOEKOECKX ANKE-K LIERSE SK
LITTEL AMY – KSV WILDERT
SCHOENMAEKERS ZOHRA -K LIERSE SK
STAES STEFANIE- K KONTICH FC
VAN DEN BRANDE LOUISE – K KONTICH FC
VAN DIJCK KIRSTEN – K LIERSE SK
WALSCHOTS REBECCA – KFC POPPEL

——————————————————————-

WU 12 ° 2005
COMPEERS LUCE -KVV VOSSELAAR
DE MAEYER ARIANNA – K LIERSE SK
EYSKENS ANOUK – KFC PULDERBOS
LAUWERS JUNE -THES SP
LEYSEN AUKE – KSAV ST DIMPNA
LIJNEN SIEN -KSAV ST DIMPNA
MICHIELS CHIARA – K LIERSE SK
SMETS HASSE – KFC ST MARTINUS HALLE
VAN DER ELST MAAIKE – KFCO BEERSCHOT WILRIJK
VAN GEMERT LISE – ZANDVLIET SP
VAN RHEE DORIANNE – KSK BRANDDONK
VAN ROY FLEUR – VLIMMEREN SP

Programma

PROGRAMMA PJO ANTWERPEN MAART 2017
tenzij anders vermeld gaan de activiteiten door op ;
POC KBVB VFV Antwerpen
‘t Brieleke 18 , 2160 Wommelgem

WOENSDAG 15.03.2017
OEFENWEDSTRIJDEN
17.30u JU 14 IP F – K BERCHEM SP
19.00u JU 14 IP N – K LIERSE SK
19.30u JU 15 IP N – K LIERSE SK

14.00u WU 14 NATIONALE DETECTIE
NVC EURO 2000 TUBIZE

WOENSDAG 22.03.17
OEFENWEDSTRIJDEN
17.00u JU 12 IP A – K LIERSE SK
17.00u JU 12 IP B – K LIERSE SK
17.00u JU 12 PR – K BERCHEM SP

18.30u JU 13 IP A – K LIERSE SK
18.30u JU 13 IP B – K LIERSE SK
18.30u JU 13 PR – K BERCHEM SP

Provinciaal – Gewestelijk

Contact

Send us mail